Конкурс в оркестр

Оголошено конкурс на вакансії інструменталістів в оркестр Lords of the Sound за наступними спеціальностями:

 1. Флейта
 2. Гобой
 3. Кларнет
 4. Фагот
 5. Валторна
 6. Труба
 7. Тромбон
 8. Туба
 9. Ударні інструменти
 10. Гітара
 11. Фортепіано
 12. Скрипка
 13. Альт
 14. Віолончель
 15. Контрабас

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: відмінні музичні здібності, високий рівень техніки та музичної культури виконання, добрі навички читання оркестрових партій з листа. Вікові обмеження для кандидатів – до 45 років.

 Прийом онлайн-заявок в період з 4 по 31 березня 2019 р. за посиланням: goo.gl/djwH55

Перший етап конкурсу відбуватиметься по відео, надісланих через анкету: гра віртуозної п’єси на вибір (до 5 хвилин). Після першого етапу до 5 квітня ви будете повідомлені про результати (надійде електронний лист на пошту, вказану в анкеті).

Відібрані кандидати будуть запрошені на другий етап — прослуховування перед комісією 24 та 25 квітня 2019 р.в Києві.

Артисти оркестру Lords of the Sound, що беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Умови прослуховування:
— виконання твору крупної форми з концертмейстером.
Для скрипок обов’язковий твір — концерт А.Моцарта 3 або 4, або 5  (1 частина з каденцією або 2 та 3 частини по вибору музиканта). Для решти інструментів – твір великої форми на вибір музиканта.
— Читка з листа (репертуар оркестру).

Важливо! Відібрані кандидати будуть забезпечені офіційним працевлаштуванням. Також у кандидатів має бути можливість участі в тривалих гастрольних турах (від тижня до місяця).

Перевага віддається молодим, жвавим  та харизматичним музикантам, які почувають себе вільно на сцені та проявляють емоції від гри під час виступу. І якщо ти готовий стати Лордом, брати участь в регулярних концертах, розвиватися, подорожувати з нами та отримувати задоволення від своєї роботи, тоді відправляй онлайн-заявку.

Детальніше з діяльністю оркестру можна ознайомитися на сайті lordsofthesound.com, а також на сторінці facebook.com/lordsofhtesound.
Якщо виникли запитання: pr@kvytky.org , +38 093 060 21 71